Інститут екологічного управління та збалансованого природокористування

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Пропонуємо участь в одноденних семінарах-тренінгах наступної тематики:

  • «Екологічне керування, оцінювання екологічної дієвості та управління життєвим циклом»
  • «Зміни у провадженні планової діяльності пов’язані з прийняттям Закону України «Про оцінку впливів на довкілля» (об’єкти нового будівництва та реконструкції)»
  • «Нові підходи у системі державного регулювання і нагляду (контролю), пов’язані з планованими змінами у національному природоохоронному законодавстві згідно Угоди про Асоціацію Україна – ЄС»
  • «Екологічне маркування і декларації І, ІІ, ІІІ типу. Принципи і методи застосування, ринкові переваги і відповідальність користувача»
  • «Екологічні стандарти на продукцію – огляд вимог, застосування і підтвердження відповідності, отримання ринкових переваг»
  • «Заходи із захисту довкілля відносно предмету закупівель в системі публічних закупівель: вимоги, критерії відбору та обґрунтування доцільності застосування»

Дата і час проведення заходів будуть визначені у разі формування групи у кількості не менш 10 осіб (за узгодженням із заявниками щодо зручності).

Місце проведення навчання: Клуб лідерів якості, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська 6Д (ст. м. Лівобережна).

Умови участі:

  1. Подача заявки встановленого зразку на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  2. Підтвердження участі за визначеною датою і часом
  3. Оплата навчання в розмірі 1000 грн. без ПДВ.

Участь передбачає отримання інформації, консультацій експерта, інформаційно-методичних і презентаційних матеріалів, надання послуг харчування (2 перерви «на каву» та комплексний обід).