Інститут екологічного управління та збалансованого природокористування

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prozorro Infobox: як застосовувати екологічні вимоги до товарів і послуг при проведенні тендеру

20.06.2024 р. 09:00

На головній сторінці Prozorro Infobox з’явився новий розділ Екологічні вимоги в якому упорядкована інформація про:

  • законодавчу рамку застосування вимог до екологічних характеристик предмету закупівлі;
  • рекомендовані вимоги до енергетичної ефективності та заходів охорони навколишнього середовища у разі застосування нецінових критеріїв;
  • метод оцінки вартості життєвого циклу;
  • приклади вищезазначених вимог до різних категорій товарів і послуг разом з методичними рекомендаціями та посиланнями на закупівлі які демонструють успішну практику їх застосування.

Правильне застосування екологічних вимог дозволить замовникам покращити ефективність закупівлі, а також обирати більш безпечну продукцію, зменшуючи споживання ресурсів та впливи на довкілля.

Постачальники вивчивши інформацію на ресурсі можуть дізнатись які сертифікати і маркування та за яких умов може вимагати замовник здійснюючи закупівлю товарів та послуг різних категорій. В нагоді також стане і узагальнений досвід процедур оскаржень.

Цей розділ був створений ВГО «Жива планета» в партнерстві з ДП «Прозоро» і буде постійно оновлюватись.

Ми працюємо для прискорення інтеграції з ЄС та зеленої відбудови України за підтримкою проєктів міжнародної технічної допомоги. Зокрема цій напрям діяльності нашої організації підтримує проєкт "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Надсилайте свої запитання та отримуйте безкоштовні консультації наших експертів але виключно що стосується застосування екологічних вимог. Також ми чекаємо на запити розроблення рекомендацій до екологічних вимог для нових категорій товару чи послуги.

Звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. зазначивши тему повідомлення: Екологічні вимоги у сфері публічних закупівель.