Інститут екологічного управління та збалансованого природокористування

Календар подій

Екологічний впливом вважається будь-яка зміна в навколишньому середовищі, несприятлива або сприятлива, повністю або частково пов’язана з екологічними аспектами діяльності організації.

До факторів навколишнього середовища, обумовлених діяльністю організації можна віднести (перелік не є вичерпним):

  • фізичні - використання енергії, вплив шуму, вібрації та ін.;
  • хімічні - використання викопних видів палива, водних та мінеральних ресурсів, застосування мінеральних добрив і отрутохімікатів, забруднення атмосферного повітря та інших об’єктів довкілля, зокрема відходами;
  • біологічні - продукти харчування, організми, для яких людина може бути середовищем існування або джерелом живлення (віруси, бактерії, інші паразити).
  • соціальні - пов'язані з відносинами людей і якістю життя у цілому.

Оцінювання екологічної дієвості організації є інструментом її управління, що надає відповідь на питання, екологічна ефективність організації відповідає заданим критеріям. Цей інструмент дозволяє шляхом порівняння оцінити динаміку досягнення відповідності критеріям та встановити які з них є найбільш важливими.

Ми пропонуємо проведення незалежних досліджень екологічних впливів організації та їх наслідків, а також оцінювання екологічної дієвості організації за набором показників ефективності управління та функціонування згідно ISO 14031:2013 Екологічне управління. Оцінювання екологічної дієвості. Настанови.

В процесі досліджень ми забезпечуємо (у разі необхідності) професіональний відбір проб згідно стандартизованих методів і проведення досліджень у провідних українських та європейських акредитованих лабораторіях що мають міжнародне визнання.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38-044-541-10-11
+38-067-354-72-88